فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

آموزش تنظیمات بازی پابجی موبایل برای گرفتن چیکن دینر

پابجی موبایل (PUBG Mobile) محصولی متفاوت از استودیو بازی‎‌سازی Tencent Games در سبک اکشن است که ابتدا نسخه کنسول توسط کمپانی bluehole ساخته شد و محبوبیت فراوانی به دست آورد.
در این مقاله قصد داریم تا با آموزش چند نکته در تنظیمات پابجی به شما کمک کنیم تا بازی بهتری را به نمایش گذاشته و لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید

۱. انتخاب حالت اول شخص یا سوم شخص

در یکی از بروز رسانی های نسخه موبایل پابجی این قابلیت را برای کاربران به ارمغان آورد که بتوانند بین دو حالت سوم شخص و اول شخص در حین بازی جا به جا شوند کنند. استفاده از این گزینه برای موقیعت های مختلف در بازی به شما کمک می کند تا دید بهتری بدست آورده و برنده بازی شوید.

تنظیمات پابجی موبایل

۲. تنظیم گرافیک بازی

پابجی موبایل به صورت خودکار این مورد را انجام می دهد اما اگر احساس می کنید بازی داری لگ می باشد یا افت فریم دارد، می توانید کیفیت گرافیکی بازی را کاهش دهید. البته دقت کنید که تنظیمات گرافیکی بالاتر به شما کمک می کند تا راحت تر دشمنان را شناسایی کنید.

آموزش پابجی پابجی موبایل

۳. قابلیت Peak & Fire

در بخش Basic در منوی تنظیمات پابجی می توانید گزینه Peek & Fire را روشن کنید. این کار به شما اجازه می دهد بدون دیده شدن بدنتان از پشت درخت ها و یا اشیاء بدن کارکتر بازی را به چپ و راست کج کنید و دشمن را هدف گرفته و شلیک کنید. البته باید در نظر داشته باشید که همچنان سر شما دیده خواهد شد.

۴. استفاده از سنسور ژیروسکوپ برای نشانه گیری

با استفاده از این قابلیت می توانید به جای لمس کردن صفحه نمایش گوشی، با تکان دادن گوشی خود نشانه گیری تفنگ را انجام دهید که در هنگام استفاده از دوربین بسیار کاربردی است. برای فعال کردن این ویژگی کافیست به منوی Basic در تنظیمات مراجعه کنید.

تنظیمات پابجی موبایل

۵. مطمئن شوید Aim Assist روشن باشد

با روشن کردن این گزینه، نشانه گیری برای شما ساده تر می شود. با اینکه این گزینه همانند موس در کامپیوتر ها نیست اما می تواند در درگیری های نزدیک تر به شما کمک کند تا نشانه گیری را راحت تر انجام دهید.

تنطیمات پابجی موبایل

۶. گزینه Left Side Fire Button را روشن کنید

در منوی Settings به بخش Basic رفته و قابلیت left-side fire را روشن کنید تا بتوانید زمانی که با دست راستتان نشانه گیری می کنید با بخش چپ صفحه نمایش شلیک کنید این گزینه در هنگام استفاده از تفنگ های دوربین دار در بسیار کاربردی خواهد بود.

پابجی موبایل

۷. قابلیت باز کردن خودکار در ها را فعال کنید

باز هم در منوی Settings و بخش Basic می توانید گزینه Auto open doors را فعال کنید تا سریع تر بتوانید وارد یک ساختمان شوید، آن هم بدون اینکه دکمه باز کردن درب را فشار دهید.

تنظیمات پابجی موبایل

۸. اندازه و مکان دکمه های کنترل را تنظیم کنید

به بخش Settings و سپس Controls رفته و پس از آن به بخش Customize مراجعه کنید، حال با توجه به راحتی حالت قرار گیری دستانتان می توانید اندازه و مکان دکمه های کنترل را تنظیم کنید. با اینکار می توانید راحت تر به دکمه های شلیک و … دسترسی داشته باشید.

پابجی موبایل

۹. قابلیت تنظیم خودکار گرافیک را فعال کنید

در منوی Settings و سپس Graphics می توانید گزینه Auto adjust graphics را روشن کنید تا مطمئن شوید در طول بازی فریم ریت کامل را کسب می کنید. این بدین معنی است که در صورتی که تلفن همراه شما داغ شود یا شارژ باتری کاهش یابد، بازی به صورت خودکار کیفیت گرافیکی محیط را کاهش می دهد.

پابجی موبایل