آموزش استفاده از گیفت کارت ریوت اکسس Riot Access

در این مطلب از وبلاگ انارگیفت قصد داریم گیفت کارت ریوت اکسس را برای شما معرفی کنیم. اگر از علاقمندان به بازی‌های آنلاین و ویدیویی هستید، با ما همراه باشید.

گیمرهای حرفه‌ای با استودیوی بازی سازی ریوت گیمز آشنایی دارند. استودیو Riot Games از خالقان و سازندگان بازی‌های چند نفره‌ مانند Valorant و League Of Legends است که در میان گیمرها از شهرت فوق‌العاده‌ای برخوردارند.

معرفی گیفت کارت ریوت اکسس

همان‌طور که می‌دانیم گیمرها با خریدهای درون برنامه‌ای از فروشگاه‌های مختص هر بازی، به اسکین‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود دست می‌یابند. آن‌ها این خریدها را به کمک گیفت کارت‌های مربوطه انجام می‌دهند، زیرا استفاده از گیفت کارت‌ها نه تنها ساده‌تر و راحت‌تر از کارت‌های اعتباری بانکی است، بلکه از امنیت بالاتری نیز برخوردار است و نیازی به وارد کردن شماره حساب بانکی نیست.

استودیو رایوت گیمز نیز از این روند عقب نمانده و برای کاربران خود کارت‌های هدیه‌ای به نام گیفت کارت‌ Riot Access تدارک دیده است. این گیفت کارت‌ها در اعتبارهای متفاوتی موجود هستند و گیمرها را بیشتر از پیش جذب بازی‌های ریوت کرده است.

گیمرها با خرید گیفت کارت ریوت اکسس در اعتبار مورد نیاز خود می‌توانند حساب کاربری رایوت خود را شارژ کنند؛ سپس به میزان شارژ مذکور از تجهیزات بازی، رایوت پوینت، اسکین و DLCها برخوردار شوند.

مزایای خرید گیفت کارت ریوت اکسس

  • هدیه‌ای عالی و جذاب برای گیمرهای طرفدار بازی‌های استودیو Riot
  • کسب امتیاز ریوت بدون استفاده از کارت اعتباری
  • موجود در انواع اعتبار و روش استفاده آسان
  • امکان خرید تجهیزات مورد نیاز سه بازی League of Legends، Valorant و Legends of Runeterra

با خرید گیفت کارت ریوت اکسس، به خدمات مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب و هیجان انگیز استودیوی بازی سازی Riot مانند لیگ آف لجندز و ولورانت و غیره دسترسی خواهید داشت. در صورت خرید گیفت کارتی با اعتبار بالاتر از نیاز خود، می‌توانید از مبلغ باقی مانده در اکانت خود در دفعات بعد استفاده کنید.

گیمرهای ایرانی به دلیل تحریم‌های حاکم بر کشور، قادر به استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیستند، بنابراین با برخورداری از گیفت کارت مذکور به راحتی می‌توانند از امتیازات و خدمات ریوت اکسس بهره مند شوند.

بدیهی است که گیمرهای ایرانی در زمان اجرای بازی‌های تولید استودیو رایوت گیمز و ردیم کردن کد این گیفت کارت نیز باید از یک نرم افزار تغییر آی پی قدرتمند استفاده کنند. نکته‌ای که کاربران باید در لحظه خرید گیفت کارت ریوت به آن توجه کنند این است که ریجن گیفت کارت خریداری شده باید با آی پی کشور آن‌ها یکسان باشد.

نحوه استفاده از گیفت کارت Riot Access

در این بخش از مطلب به نحوه استفاده از گیفت کارت ریوت اکسس در بازی Valorant می‌پردازیم. در تمامی بازی‌های دیگر تولید استودیو ریوت نیز روند کار به همین شکل است. پس برای ردیم کردن کارت هدیه خود در هر یک از سه بازی دیگر نیز از روش زیر استفاده کنید.

  1. در قدم اول وارد اکانت خود شوید.
  2. بر روی گزینه Store کلیک کنید.
  3. Purchase RP را انتخاب کنید.
  4. بر روی گزینه Prepaid Cards واقع در تب بالای صفحه ضربه بزنید و کد ردیم کارت خود را در کادر شماره ۲ وارد کنید.
نحوه ردیم کردن گیفت کارت ریوت اکسس
نحوه ردیم کردن گیفت کارت ریوت اکسس
  1. در نهایت با کلیک بر روی Submit فرآیند ردیم گیفت کارت خود را تکمیل کنید.

لازم به ذکر است که در برخی از بازی‌های شرکت ریوت گیمز مانند لیگ آف لجندز، علاوه بر استفاده از گیفت کارت ریوت می‌توان از گیفت کارت انحصاری آن بازی نیز استفاده کرد. برای اطلاع از نحوه استفاده از گیفت کارت لیگ آف لجندز به مطلب لینک شده مراجعه کنید.

شاید دوست داشته باشید
پیام بگذارید