فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

نحوه انجام چالش Cube Queen فورتنایت و به دست آوردن اسکین ویژه

چالش Cube Queen فورتنایت

سیزن هشت فورتنایت شامل رویدادها و چالش های مخصوص و متنوعی می باشد و حالا سازندگان بازی خبر از یک چالش جذاب برای به دست آوردن اسکین و آیتم های تزئینی Cube Queen داده اند. در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، ما به شما نحوه انجام چالش Cube Queen فورتنایت و به دست آوردن اسکین جدید و آیتم های ویژه مربوط به آن را آموزش خواهیم داد. اگر شما هم مانند بسیاری از بازیکنان دیگر، علاقه‌مند به دریافت این اسکین هستید، به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید!

به تازگی بسیاری از کاربران Cube Queen را به شکل مشکوکی در حال پرواز بر فراز مرکز جزیره فورتنایت مشاهده کرده اند و حالا عوامل بازی اعلام کرده اند که این شخصیت یک ست لباس و آیتم مخصوص نیز به شمار می رود که از زمان شروع این فصل در بتل پس به صورت مخفی حضور داشته است. حال این کاراکتر چالش هایی را هم با خود آورده است و انجام این چالش ها نه تنها اسکین Cube Queen را آنلاک می کند، بلکه آیتم ها و لوازم جانبی متنوع دیگری هم برای تکمیل ست این کاراکتر به بازیکنان فورتنایت، پاداش داده می شود. اگر شما هم دوست دارید چالش های Cube Queen فورتنایت را بشناسید و یا پاداش ها و جوایز آن را ببینید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

نحوه انجام چالش های Cube Queen فورتنایت

چالش Cube Queen فورتنایت

چالش های Cube Queen به دو قسمت در صفحه Quests & Punchcards تقسیم شده اند؛ در نتیجه شما باید ابتدا نیمه اول چالش ها را تکمیل کنید تا بقیه چالش ها در دسترس شما قرار بگیرند. لیست کامل چالش ها را در پایین مشاهده می کنید:

هنگامی که یک اسلحه Sideways حمل می کنید، در پنج Storm Circle زنده بمانید

برای به دست آوردن یک اسلحه Sideways، شما باید به جهان موازی sideways از طریق پرتال هایی که در جزیره وجود دارد وارد شوید و یک اسلحه را از یک صندوقچه و یا از جسد هیولای کشته شده به دست آورید. اگر هم که خوش‌شانس باشید، می توانید یکی از بازیکنانی که قبل از شما یک اسلحه را به دست آورده است را بکشید و اسلحه او را بردارید. پس از این که اسلحه Sideways پیدا کردید، کافی است تا در مجموع، از پنج storm circle جان سالم به در ببرید. با توجه به زمانی که اسلحه را پیدا کنید، ممکن است انجام این چالش چند مسابقه طول بکشد و حتماً لازم نیست در یک مسابقه این کار را انجام دهید.

یک بازیکن را با Sideways Minigun بکشید

Sideways Minigun را می توانید در جهان موازی sideways و یا در منطقه sideways پیدا کنید و هنگامی که آن را پیدا کردید، باید به بتل رویال اصلی بازگردید و یکی از رقبا را با این اسلحه قدرت‌مند از پای درآورید.

دو رقیب را Shakedown کنید

به یاد داشته باشید که برای انجام این چالش، حتماً باید در یک تیم دو نفره، سه نفره و یا چهار نفره باشید. شما باید بدون کشتن رقیب، او را بر زمین بیندازد و هنگامی که افتاده بود، به او نزدیک شوید و گزینه خواسته شده برای انجام عمل Shakedown را انجام دهید. این کار را بر روی دو رقیب انجام دهید.

چالش Cube Queen فورتنایت

هنگامی که نزدیک یک بازیکن شدید، سه بار از یک Shadow Stone یا Flopper برای phase کردن به مدت ۳ ثانیه استفاده کنید

شما می توانید Shadow Stone را در مناطق سقوط بیگانگان پیدا کنید. Shadow Flopper ها را هم می توان با ماهی‌گیری و یا جستجو در ice boxها پیدا کرد. برای انجام این چالش، ما استفاده از Shadow flopper را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا قبل از مصرف، می توانید آن را حمل کنید و هنگامی که یک رقیب مناسب پیدا کردید، با استفاده از آن، نزدیک او phase کنید.

با استفاده از Sideways Scythe به حریفان صدمه (damage) بزنید

برای پیدا کردن Sideways Scythe باید به جهان موازی Sideways بازگردید و صندوقچه های Sideways را جستجو کنید. پس از آن به دستورالعمل های آن توجه کنید تا بتوانید از حرکات مخصوص آن که می توانند صدمه بسیار زیادی به دشمنان بزنند، استفاده کنید.

یک Bounty از bounty Board فورتنایت را قبول و آن را تکمیل کنید

تکمیل bounty (ماموریت برای کشتن یک بازیکن) در فورتنایت چندان سخت نیست و اگر شما یکی از این ماموریت ها را خیلی زود در یک مسابقه فعال کنید، به احتمال زیاد یک بازیکن دیگر، هدف شما را خواهد کشت و شما بدون هیچ زحمتی ماموریت bounty را تکمیل کرده اید! اگر که این اتفاق رخ نداد، به دایره زرد رنگ در نقشه که در حال کوچک شدن است بروید و هدف را خودتان از پای درآورید.

خرید گیفت کارت فورتنایت Fortnite – کلیک کنید
محبوب‌ترین و بهترین اسکین های فورتنایت تا به الان – کلیک کنید

با Sideways Rifle، دو بازیکن یا هیولا را هدشات کنید

باز هم برای به دست آوردن این اسلحه باید از طریق پرتال ها، به جهان sideways بروید و آن را پیدا کنید. این چالش مختص به بازیکنان نیست و شما اگر به سر هیولاهای Sideways هم شلیک کنید، هدشات محسوب خواهد شد.

در منطقه Steamy Stacks پرواز کنید

به عنوان آخرین چالش چالش Cube Queen فورتنایت، شما باید به منطقه Steamy Stacks در گوشه شمال شرقی نقشه بروید و وارد یکی از دودکش های عظیم شوید تا به بالا پرتاب شوید و سپس گلایدر خود را باز کنید و به پرواز در آیید.

جوایز چالش Cube Queen

با تکمیل کردن هر کدام از چالش های بخش اول cube queen، جوایز زیر را به دست خواهید آورد:

  • چالش زنده ماندن در پنج storm circle هنگام حمل اسلحه sideways= به دست آوردن لباس cube queen
  • چالش کشتن یک بازیکن با sideways minigun= به دست آوردن ایموت Last Cube Standing
  • چالش انجام Shakedown بر روی دو رقیب= به دست آوردن لودینگ اسکرین The Queen’s Court
  • سه بار phase کردن بازیکنان با Shadow Stone یا Flopper= به دست آوردن بک بلینگ Cubic Vortex
چالش Cube Queen فورتنایت

اگر شما هر چهار چالش بخش اول cube queen (چالش های بالا) را تکمیل کنید، استایل Obliterator را نیز برای لباس و بک بلینک cube queen به دست خواهید آورد تا یک ظاهر جالب‌تر داشته باشید. (تصویر پایین)

درست مانند بخش اول چالش ها، شما با تکمیل چالش های بخش دوم هم می توانید چهار جایزه به همراه دو جایزه اضافی دریافت کنید. این جوایز را در پایین مشاهده می کنید:

  • چالش صدمه زدن به بازیکنان با Sideways Scythe= به دست آوردن پیک‌ اگز Reality‌ Render و استایل obliterator آن
  • چالش تکمیل یک bounty از bounty Board= به دست آوردن اسپری Regal Visage
  • چالش گرفتن دو هدشات با Sideways Rifle= به دست آوردن قطعه موسیقی لابی Queen’s Anthem
  • چالش پرواز در Steamy Stacks= به دست آوردن گلایدر Queen’s Procession و استایل obliterator آن
چالش Cube Queen فورتنایت

و در نهایت با تکمیل تمام چالش های بخش دوم، شما استایل Islandbane را برای لباس cube queen، بک بلینگ Cubic Vortex، پیک اکس Reality Render و گلایدر Queen’s Procession به دست خواهید آورد. (تصویر پایین)

اگر شما به دنبال انجام چالش های بیشتر و دریافت اسکین و ایتم های جذاب هستید، به مطالب چالش Monster Hunter، چالش Dire و باندل Graveyard Drift فورتنایت هم سری بزنید.