فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

بهترین مکان ها برای فرود در نقشه Erangel پابجی

بهترین مکان ها برای فرود در نقشه Erangel پابجی

نقشه Erangel اولین نقشه بازی پابجی بود و به همین خاطر خیلی ها با این نقشه خاطره دارند و همچنان آن را برای بازی انتخاب می کنند و به آن وفادار اند! Erangel خوشبختانه نقشه‌ی جالبی است؛ بعضی نواحی آن پر از درخت و مرغزار است، ساختمان های بلند دارد، و ترکیبی است از منطقه شهری و روستایی. Erangel نقشه استاندارد پابجی است و دلیل آن هم مشخص است. جا برای کاور گرفتن در آن زیاد است و تنوع زیست محیطی فوق‌العاده‌ای دارد و علاوه بر این‌ها، به تازگی بازسازی شده است. همین باعث شد تا در این بخش از اخبار گیم انارگیفت، به معرفی بهترین مکان ها برای فرود در نقشه Erangel پابجی بپردازیم.

با این که loot بازی پابجی تصادفی است اما هرچه ریسک یک منطقه (مثل شهرک ها و شهرها) بیشتر باشد، loot بیشتر و بهتری خواهد داشت. به عبارتی، اکثر پلیرها در همان منطقه فرود می آیند و در همان دقایق اول بازی نبرد را شروع می کنند.

ما در پایین برچسب “منقطه پرخطر” به این نوع مناطق زدیم. اما تازه‌واردان می توانند در “مناطق کم‌خطر” فرود بیایند. این مناطق دورافتاده اند و پلیرهای نسبتا کمتری روی زمین آن ها فرود می آیند به همین خاطر شما می توانید قبل از ورود به نبردهای سهمگین، loot مناسبی برای خود جمع کنید و از مناسب بودن تجهیزات خود مطمئن شوید.

بهترین مکان برای فرود در نقشه Erangel پابجی

اسکله های Erangel

در یکی از آپدیت های اخیر، اسکله ها و بنادر به سواحل اطراف Erangel اضافه شد. این مناطق نه تنها این نقشه را زیباتر می کنند بلکه پر از lootهای خوب و مناسب اند. در حالی که پیش‌تر این نواحی تنها پر از شن و ماسه بودند!

اسلکه ها در Novorepnoye، Ferry Pier، جنوب ساحل نواحی اصلی و شمال ساحل جزیره Sosnovka واقع شده‌اند. هر کدام loot و موقعیت استراتژیک مخصوص به خود را دارند. مثلا در فانوس دریایی می توانید از ارتفاع به منطقه اشراف داشته باشید و یا در کشتی می توانید از کانتینرها به عنوان کاور استفاده کنید.

نقشه Erangel پابجی

بهترین مکان برای فرود پابجی

۱. Georgopol (منطقه نسبتا پرخطر)

بهترین مکان برای فرود پابجی

این منطقه، بزرگ‌ترین شهر Erangel است اما ساختمان نوساز و جدید ندارد و پر از ساختمان های متروکه است. احتمال پیدا کردن loot خوب در این منطقه نسبتا بالا است. اگرچه ممکن است این‌جا به پلیرهای دیگر بربخورید. Georgopol یکی از بهترین مکان ها برای فرود پابجی است اما کمی هم ریسکی است. اما به احتمال زیاد می توانید در این جا ماشینی پیدا کنید و از مهلکه جان سالم به در ببرید.

۲. School, Rozhok (منطقه پرخطر)

school مرکز نقشه است و تجهیزات بسیار خوبی دارد. این را هم بگوییم که دیگر پلیرها عاشق آن اند! اگر در این منطقه فرود بیایید باید منتظر یک نبرد زودهنگام باشید. school یک تله آشکار است! loot کردن اتاق های مختلف ساختمان کمی زمان‌ می برد اما همیشه ماشین یا موتوری در گاراژ این ساختمان ها قرار دارد که می توانید با آن ها از zone یا دیگر پلیرها دور شوید. از آن‌جایی که school در مرکز نقشه است، احتمال این که Safe Zone از شما دور باشد زیاد است.

۳. Quarry (منطقه نسبتا پرخطر)

بهترین مکان برای فرود پابجی

این منطقه در جنوب غربی نقشه واقع شده است و امکان این که loot نادر داشته باشد زیاد است. علاوه بر آن، خانه ها و کلبه های امن زیادی دارد. اگر Safe Zone در این منطقه باشد، برای کمپ کردن عالی است اما اگر در وسط فضای خالی آن فرود بیایید امکان درگیری و تیراندازی زیاد است.

۴. Sosnova Military Base (منطقه پرخطر)

می توان گفت که Sosnova Military Base ریسکی‌ترین نقطه‌ی نقشه است. پر از اسلحه ها و زره های rare است؛ در نتیجه به این معنا است که دیگر پلیرها نیز به این‌جا می آیند و به کمین شما می نشینند. علاوه بر این، Sosnova در نقطه جنوبی جزیره واقع شده است که باعث می شود فرار از آن کمی دشوار باشد (البته اگر فرض را بر این بگیریم که در آن زنده بمانید!)

۵. Stalber (منطقه کم‌خطر)

بهترین مکان برای فرود پابجی

از دیگر بهترین مکان ها برای فرود در نقشه Erangel پابجی منطقه‌ی Stalber است. Stalber یک کوه نسبتا بزرگ است که loot آن روی قله‌ی آن قرار دارد و احتمال این که در بالای آن به پلیرهای دیگر برخورد کنید خیلی کم است. می توانید در این منطقه فرود بیایید اما انتظار loot خوب نداشته باشید و به سرعت آن‌جا را ترک کنید تا به Safe Zone بروید.

خرید گیفت کارت ارزان پابجی – کلیک کنید
نحوه وارد کردن گیفت کارت پابجی PUBG – کلیک کنید

۶. The Bunkers (منطقه پرخطر)

همیشه در Bunkers لوت مناسب و متنوعی پیدا خواهید کرد اما همانطور که می دانید این‌جا پر است از تونل های مخفی با گوشه های پنهان برای کاور گرفتن. و خوب، دیگر پلیرها نیز مانند شما در این جا به دنبال اسلحه اند! پیشنهاد می کنیم سریع وارد آن شوید، loot را بردارید و به سرعت از آن‌جا خارج شوید.

۷. Novorepnoye (منطقه پرخطر)

محوطه باز کانتینرها از دیگر بهترین مکان ها برای فرود در Erangel پابجی است اما به همان اندازه نیز پرخطر است چرا که فضای باز دارد و پر است از نقاط کور مختلف. تعداد ساختمان های آن زیاد است و در نتیجه loot خوبی دارد؛ به همین خاطر اکثر پلیرهای باتجربه در این منطقه فرود می آیند. اما با همه‌ی این‌ها، شما می توانید تجهیزات و اسلحه خوبی در این منطقه پیدا کنید و حتی از وسایل نقلیه و حتی قایق آن استفاده کنید و به Safe Zone نزدیک شوید.

۸. The Crater (منطقه پرخطر)

The Crater که در جنوب غربی Lipovka قرار داد مثل یک حفره است که دور تا دور آن را ۵ سوله، ۲ خانه و ۱ پایگاه نظامی بزرگ فرا گرفته باشد. در نتیجه منطقه‌ی بسیار خوبی برای فرود است و loot بسیار خوبی دارد و می توانید با تیم خود در آن فرود بیایید. اما به یاد داشته باشید که دیگر پلیرها نیز از این منطقه غافل نمی مانند. علاوه بر این، The Crater همچنین مکان بسیار خوبی برای اسناپیرها است چرا که می توانند از ارتفاع به هدف های خود شلیک کنند. به طور خلاصه، منطقه بسیار خطرناکی است اما loot آن به خطرش می ارزد!

۹. The Villas (منطقه نسبتا پرخطر)

بهترین مکان برای فرود پابجی

The Villas یک منطقه نسبتا کوچک با ۸ ساختمان است. مکان خیلی خوبی برای loot نیست اما مزیت آن موقعیت استراتژیک آن است. شما می توانید بالای ساختمان ها بروید و از بالا نمای اطراف را به خوبی ببینید. می توانید با تیم خود به The Villas بروید و استراتژی دفاعی بچینید و تا مدت زمان زیادی زنده بمانید (البته اگر اسلحه دوربرد مناسب داشته باشید).

۱۰. غرب Novorepnoye (منطقه کم‌خطر)

در غرب منطقه Novorepnoye می توانید چند تقاطع با ساختمان هایی در مجاورت آن ها ببینید. این منطقه آن‌قدر کوچک هست که از دید دیگر پلیرها پنهان بماند اما خانه های آن loot خوبی دارد و در کنار جاده های همیشه ماشین و موتور وجود دارد. بهتر است در انتهای بازی به پل نزدیک به جاده نروید چرا که دو منطقه مهم را به هم وصل می کند و پلیرهای زیادی از آن عبور می کنند. اما اگر اول بازی در آن فرود بیایید، می توانید تقریبا بدون دردسر loot خوبی جمع کنید و از دیگر پلیرها جلو بیفتید.

۱۱. شمال غربی Lipovka (منطقه کم‌خطر)

در شمال غربی منطقه‌ی Lipkova چند کلبه‌ی کوچک خواهید دید. تجهیزات و اسلحه زیادی در آن ها پیدا نمی کنید اما از نبرد و تیراندازی مصون خواهید ماند و می توانید با آرامش به loot کردن بپردازید. از آن‌جایی که تعداد این خانه ها زیاد است، اگر زمان کافی صرف کنید می توانید تجهیزات خوبی برای خود جمع کنید. معمولا در کنار جاده ها نیز ماشین یا موتور وجود دارد.

شما هنگام بازی در کدام منطقه‌ی پابجی فرود می آیید؟ آیا خطر را به جان می خرید یا محتاطانه بازی را جلو می برید؟ خوشحال می شویم اگر دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش ترفندهای پابجی را نیز مطالعه کنید.