فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل

مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل

هم COD Mobile و هم PUBG Mobile دو عنوان بتل رویال فوق العاده محبوب و مشهور هستند که که بازیکنان زیادی را از سرتاسر جهان مجذوب ظاهر و گرافیک عالی خود کرده اند. در این مطلب از بخش اخبار بازی وبلاگ انارگیفت، ما به مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل می پردازیم تا تشخیص دهیم که کدام یک از این غول های سرگرمی، ظاهر جذاب تر و زیباتری دارد. با ما تا انتها همراه باشید.

کالاف دیوتی موبایل از زمان عرضه تا به الان بیش از ۲۵۰ میلیون بار به صورت بین المللی دانلود شود و یک موفقیت عظیم بوده است و به نظر می رسد که استودیو Tencent یک رقیب جدی برای پابجی موبایل را پیش روی خود می بیند. هر دوی بازی ها در هسته یک ازی بتل رویال هستند و از المان های مشابهی برخوردار هستند اما نقشه ها، حالت های بازی، مدت زمان، تنش زا بودن و اکشن در دو بازی متفاوت و متغیر است.

طبیعتاً هر بازیکن بیشتر به سمت بازی ای جذب می شود که ظاهر جذاب تر و واقع گرایانه تری داشته باشد. در صنعت ورزش های الکترونیکی یا eSports، گرافیک یکی از مهم ترین فاکتور های یک بازی می باشد و بر سر آن بررسی ها و بحث های فراوانی می شود. ما قصد داریم تا به مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل بپردازیم و ببینیم که کدام یک برنده این نبرد است.

مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل

مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل

در نگاه اول، گرافیک کالاف دیوتی موبایل کمی تاثیر گذا تر و واقعی تر به نظر می رسد و بدون شک یکی از بهترین گرافیک ها در میان بازی های موبایلی است اما این بدین معنی نیست که گرافیک پابجی موبایل بد و یا زننده باشد.

پابجی موبایل خیلی غافلگیر کننده ای منتشر شد و مرزهای آن چه که بازیکنان از بازی های موبایلی انتظار داشتند را در نوردید و سبک بتل رویال را به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های الکترونیکی تبدیل کرد. پابجی، بازیکنان را به یک تجربه جهان باز معرفی کرد که کمتر در بازی های موبایلی شاهد آن بودیم. در سوی دیگر در بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد جزئیات بسیار بالا تر نقشه ها، کنتراست عالی، رنگ های زنده و set-piece های به موقع هستیم که باعث شده است کالاف دیوتی بازی بهتری باشد.

هنگامی که در مورد تنظیمات و فریم ریت صحبت کنیم، هم پابجی و هم کالاف دیوتی حداکثر میزان فریم ۶۰fps را در اختیار بازیکنان قرار می دهند.

پابجی موبایل برای بازی در کشور هایی طراحی شده بود که دستگاه های متوسط رو به بالا و دستگاه های رده بالا بیشتر است و بعد ها نسخه پابجی موبایل لایت عرضه شد تا بر روی سیستم ها با سخت افزار ضعیف تر اجرا شود. در کل تمام موبایل های اندروید و iOS قادر به اجرای پابجی موبایل با حداکثر کیفیت نیستند و پس از چندی بازی پر از لگ و باگ می شود و فریم آن از ۶۰fps به ۳۰-۴۵ فریم در ثانیه کاهش می یابد.

مقایسه گرافیک پابجی و کالاف دیوتی موبایل

اما با حداقل سیستم مورد نیاز ۳ گیگابایت RAM در گوشی هوشمند، کالاف دیوتی موبایل یک گیم پلی روان و خوب را پس از فعال کردن حالت Max در کیفیت گرافیک و فریم ریت، به بازیکنان ارائه می دهد.

کالاف دیوتی موبایل با فریم ریت ۶۰fps و بردون هیچ لگ و یا اختلالی اجرا می شود. اما اگر دستگاه بیش از حد داغ شود، فریم ریت تا ۴۰-۵۰ فریم در ثانیه کاهش می یابد. بازی نیز بر روی هر موبایلی که حداقل ۳ گیگا بایت RAM داشته باشد اجرا می شود اما اگر دستگاه شما سخت افزار قوی تری داشته باشد، چه بهتر!

مقایسه بازی کالاف دیوتی و پابجی موبایل – کلیک کنید

با این که هر دو بازی های پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل گرافیک درون بازی بسیار خوب و تاثیر گذاری دارند، جلوه های بصری پویا و زیبای کالاف دیوتی موبایل به همراه نقشه های جهان باز با جزئیات بسیار بالا و فریم ریت ۶۰fps کم نوسان باعث شده است که از لحاظ گرافیکی، این بازی برنده مطلق نبرد با پابجی موبایل باشد و تجربه بسیار با کیفیتی را برای شما فراهم آورد.