فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

معرفی گیفت کارت اپل و نحوه وارد کردن (ردیم) کد آن

apple gift cards

برای خرید از سرویس های iTunes Store ،App Store و Apple Music شرکت اپل این امکان را برای کاربران قرار داده تا با شارژ حساب خود از طریق گیفت کارت های ارائه شده خرید های خود را به راحتی انجام دهند. بدین منظور برای پرداخت خرید خود به شارژ اپل آیدی نیاز خواهید داشت که این امر با خرید گیفت کارت اپل امکان پذیر خواهد بود. با ما همراه باشید تا نحوه وارد کردن کد گیفت کارت اپل را به شما آموزش دهیم.برای خرید گیفت کارت اپل میتوانید از اینجا اقدام کنید.

شما می‌توانید به دو روش استفاده از آیفون یا آیپد و یا به وسیله ی کامپیوتر شخصی گیفت کارت را وارد کنید

روش اول : واردن کردن کد گیفت کارت اپل از طریق آیفون یا آیپد

جهت وارد کردن کد گیفت کارت اپل ابتدا وارد برنامه App store شوید و بر روی عکس پروفایل آبی رنگ کلیک نمایید ( بالا سمت راست ).

بر روی “Redeem Gift Card or Code” کلیک کنید.

نحوه ورود کد گیفت کارت اپل

در این مرحله ممکن است اپل از شما پسورد اپل آیدی تان را بپرسد٬ در اینصورت آن را وارد کنید و بر روی Sign in کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده بر روی You can also enter your code manually کلیک نمایید. سپس کد ۱۶ رقمی گیفت کارت خود را وارد نمایید و بر روی Redeem کلیک کنید تا اکانت آپل ایدی شما شارژ شود

روش دوم : نحوه وارد کردن کد گیفت کارت اپل با استفاده از برنامه آیتونز در مک یا ویندوز

بر روی رایانه خود نرم افزار iTunes را اجرا کنید. اگر از ویندوز استفاده می کنید باید iTunes را دانلود و نصب کنید و اگر از مک استفاده می نمایید iTunes به صورت پیش فرض بر روی سیستم عامل نصب می باشد.

در برنامه iTunes اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید و روی نام اپل آیدی خود کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه Redeem را انتخاب کنید

نحوه ورود کد گیفت کارت اپل از طریق آیتونز

پسورد اپل آیدی خود را دوباره وارد کرده و سپس کد گیفت کارت را وارد کنید و روی گزینه Redeem کلیک کنید.

در صورت انجام درست تمام مراحل با صفحه زیر روبرو می شوید و اکانت شما به مقدار گیفت کارت خریداری شده شارژ می شود.